?>
* نکات مهم نوبت دهی آنلاین
مراجعه کننده محترم قبل از ورود به سامانه نوبت دهی، موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمایید:

جهت استفاده از سامانه از نسخه‌های جدید مرورگرهای Chrome یا Firefox استفاده نمایید.

در طی ثبت‌نام و پرداخت درگاه بانک ، از کلیک بر روی دکمه Back و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر خودداری کنید.

این نوبت اینترنتی فقط ویزیت می باشد و جهت وقت مشاوره با دکتر باید حضورا به مطب مراجعه نمایید.

ساعات پذیرش مطب همه روزه بجز روزهای دوشنبه و پنج شنبه و تعطیل رسمی در شیفت عصر از ساعت 13 الی 19 بصورت اینترنتی و حضوری می باشد .

نوبت دهی اینترنتی همه روزه  و برای هر تاریخی امکان پذیر میباشد (در روزهای دوشنبه و پنج شنبه و جمعه ویزیت صادر نمی شود ) لازم بذکر است برای همان روز فقط تا ساعت 3 بعدارظهر دریافت نوبت میسر است(با انتخاب تاریخ مورد نظر روز ویزیت خود را انتخاب نمایید)  .

ضروری است نوبت دهی اینترنتی صرفاً با مشخصات و اطلاعات بیمار انجام شود و هنگام ثبت بیمه دقت شود که دفترچه بیمه متعلق به خود بیمار باشد .(( در صورت مغایرت مشخصات ثبت شده یا بیمه ثبت شده با بیمار هزینه پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود ))

در نوبت دهی اینترنتی کل مبلغ ویزیت براساس نوع بیمه و آزاد دریافت می گردد . در صورت عدم حضور در موعد مقرر نوبت خود مبلغ واریزی با کسر جریمه(40% مبلغ ویزیت )به شخص ثبت شده و واریز کننده در فرم نوبت دهی قابل عودت می باشد .(( مبلغ در حساب شما تا زمان مراجعه بعدی باقی می ماند ))

ضروری است قبل از مراجعه به مطب نوبت خود را مجدداً چک نمایید و از ثبت نوبت خود اطمینان حاصل نمائید .

ساعت درج شده روی ویزیت تقریبی می باشد و باید حداقل نیم ساعت قبل در مطب حضور داشته باشید درصورت تاخیر چند ساعت ویزیت کنسل میگردد با کسر جریمه(40% مبلغ ویزیت )به شخص ثبت شده و واریز کننده در فرم نوبت دهی قابل عودت داده میشود.

در صورت کنسل شدن نوبت از سوی مطب به شماره موبایل ثبت شده در پذیرش پیام ارسال می شود (( شما می توانید در خصوص دریافت مبلغ کنسلی حضوری به پذیرش مطب مراجعه نمایید . ))

هنگام مراجعه به مطب مستقیماً به پذیرش مراجعه نمائید.

برای نشان دادن کلیه جواب آزمایشات ، تصویربرداری ها وسایر اقدامات پاراکلینیکی خود ظرف مدت 48 ساعت از آخرین ویزیت نیازی به پرداخت وجه نمی باشد . در غیر اینصورت باید مجدداً نوبت گیری فرمایید .
فرم ویزیت نوبت اینترنتی دکتر ربانی زاده
تاریخ ویزیت
نام و نام خانوادگي
کد ملي
تلفن همراه
نوع ویزیت
مبلغ ويزيت